Nové vozy

C-Elysée

 

ELEGANCE A PROSTOR

Elegantní tvar

Z harmonických linií a celého stylu vozu Citroën C-Elysée čiší na první pohled jeho charakter: jde o moderní a prostorný sedan. Impozantní vzhled Citroënu C-Elysée, jehož prestižní a vyvážený tvar charakterizuje široký rozchod, vysoce postavená linie karoserie a klenuté blatníky, vás nenechá lhostejnými.

Moderní interiér

Prostorný interiér Citroënu C-Elysée je na úrovni velkých sedanů. Platí to především pro jeho palubní desku, která může být ozdobena atraktivní moderní lištou. Sedadla jsou velmi pohodlná a čalouněna materiály příjemnými na dotek. Při výběru materiálu se designéři řídili jejich elegancí a odolností.

Vysoká úroveň bezpečnosti

Citroën C-Elysée nabízí vysokou úroveň aktivní bezpečnosti. Jeho brzdný systém je například opatřen ABS, které v případě nutnosti upraví tlak brzd tak, aby nedošlo k zablokování kol. Brzdový asistent pro kritické situace EBA zvýší při prudkém sešlápnutí brzdového pedálu dočasně brzdný tlak, aby se zkrátila brzdná dráha, a automaticky spustí výstražná světla. Citroën C-Elysée využívá rovněž elektronický stabilizační systém ESP a může být vybaven až 4 airbagy (dva čelní a dva boční) a alarmem s obvodovým čidlem, které chrání a odrazuje před krádeží nebo násilným vniknutím.

Jízdní stabilita

Vůz C-Elysée, který je věrný požadavkům značky CITROËN, nabízí dlouhý rozvor a široký rozchod vpředu i vzadu. Výsledkem jsou vynikající jízdní vlastnosti a vysoká úroveň bezpečnosti při jízdě ve městě i na dlouhých cestách.AUTO MOTO CENTRUM PETRÁČEK MORAVSKÁ 1374

Kde nás najdete

Spočítejte si dojezd k nám