Nové vozy

NOVÉ SUV CITROËN C5 AIRCROSS

 

ENERGICKÉ A ODHODLANÉ SUV ZNAČKY CITROËNSUV s výraznou osobností:

C5 Aircross navazuje na principy SUV.

Jeho robustní propracovaný styl zcela postrádá aroganci díky vyváženosti tvaru a výrazným grafickým prvkům.C5 Aircross je věrný DNA značky Citroën:

nabízí dvouúrovňový světelný podpis, technologická přední i zadní světla, střešní nosič, jednotlivé barevné prvky a nový vzhled prvků Airbump®. 


PROSTORNOST

Citroën C5 Aircross nabízí dlouhý rozvor 2730 mm, tedy jeden z největších ve své kategorii. Cestující tak mají k dispozici prostornost „Best in Class“, zejména na zadních sedadlech.  Vůz rovněž nabízí řadu odkládacích přihrádek (velká schránka před sedadlem spolujezdce, centrální odkládací schránka) a velký zavazadlový prostor krychlového tvaru a objemem 482 l.


SEDADLA S MASÁŽNÍ FUNKCÍ

Široká a na první pohled pohodlná sedadla vozu C5 Aircross slouží jako pozvánka pro posádku, aby do vozu nasedla a vydala se na cestu s pocitem mimořádného komfortu.

Přední sedadla mohou být kromě vyhřívání vybavena i vícebodovou masážní funkcí fungující za pomoci 8 vzduchových kapes rozmístěných v opěradle. Řidič i spolujezdec mají nezávisle na sobě možnost zvolit si jeden z 5 programů.

GRIP CONTROL

Toto SUV se díky systému Grip Control a funkci Hill Assist Descent Control (HADC) může vydat do jakéhokoliv terénu. Systém disponuje 5 režimy (Standard, Písek, Sníh, Terén a ESP OFF) a doplňuje ho nová funkce dodávající kontrolu a bezpečí: Hill Assist Descent Control (HADC). Tato funkce dokáže udržet vůz i na velmi strmých svazích při velmi nízké rychlosti a zachová jeho dráhu.

KAMERA 360

Funkce Vision 360 vytváří na dotykovém displeji obraz bezprostředního okolí vozu... ale z ptačí perspektivy! Díky tomuto novému úhlu pohledu snadněji odhadnete vzdálenosti a všimnete si překážek v okolí. Funkce je obzvláště praktická v náročných situacích, jako je manévrování v úzkých uličkách nebo v hustém provozu. 


ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

Adaptivní tempomat s funkcí Stop je podpůrný prvek řízení, který zaznamenává přítomnost vpředu jedoucího vozidla a udržuje mezi vozy bezpečný rozestup ve vzdálenosti, kterou se řidič navolil.Automaticky působí na brzdový a plynový pedál až do úplného zastavení vozu. 

CITROËN CONNECT NAV

Citroën C5 Aircross nabízí navigaci zcela nové generace, Citroën Connect Nav, navigační systém 3D s mobilním připojením, který přináší řadu výhod. Tento systém je spojený s kapacitním HD displejem 8ʺ ovládaným pouhým dotekem prstu nebo hlasem, kterým lze řídit funkce Navigace, Telefonování a Média, aniž by bylo nutné spouštět oči ze silnice. 

Jeho součástí je rovněž funkce Mirror Screen (včetně Apple CarPlayTM), která umožňuje bezpečně používat aplikace mobilního telefonu na displeji.

HANDS FREE OTEVÍRÁNÍ VÍKA KUFRU

C5 Aircross nabízí rovněž hands free otevírání víka zavazadlového prostoru, což je velmi cenná pomoc, pokud máte plné ruce zavazadel. Víko zavazadlového prostoru se snadno otevře díky čidlu pod zadním nárazníkem: stačí pod něj vsunout nohu a víko se samo otevře nebo zavře.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Díky panoramatickému střešnímu oknu si můžete ve voze Citroën C5 Aircross užít jízdu pod širým nebem hned s prvními slunečními paprsky! Velké panoramatické střešní okno propouští do kabiny filtrované příjemné světlo. Interiér neustále ponořený do světla také posiluje pocit pohody.Jakmile to počasí dovolí, neváhejte a otevřete střešní okno vozu Citroën C5 Aircross a díky velkému posuvnému a otevíratelnému oknu, které je zvýrazněno světelnými lištami, si užijte okolí.        

MOTORY

Z hlediska výkonu motorů je C5 Aircross velmi dobře vybaven.Citroën C5 Aircross nabízí motory a převodovky poslední generace a půjde o první vůz značky Citroën s benzínovým hnacím ústrojím Plug-In Hybrid PHEV V.      


AUTO MOTO CENTRUM PETRÁČEK MORAVSKÁ 1374

Kde nás najdete

Spočítejte si dojezd k nám