Nové vozy

C3

 

PROČ SI VYBRAT CITROËN C3?

 

C3 zaujme na první pohled originálním designem a dvoubarevným zpracováním exteriéru. Na výběr je devět odstínů karoserie a tři barvy střechy. Vozy této řady jsou důmyslné, moderní a svěží. Důraz je kladen především na komfort a smysl pro detail díky programu Citroën Advanced Comfort. Jakmile se posadíte, zaboříte se do pohodlných sedadel, objevíte kouzlo panoramatického střešního okna a jistě oceníte i praktické odkládací přihrádky. Sedadla jsou široká, prostorná a měkká. K dispozici jsou dva druhy motorů: diesel a benzín.

 

TECHNOLOGIE, KTERÉ NADCHNOU

 

C3 nabízí neomezené zážitky. Kamera ConnectedCAM Citroën™ přináší jednoduchost a klid. Technologická novinka „made by Citroën“ nabízí široký úhel záběru (120°), full HD rozlišení, 2 miliony pixelů, GPS a vnitřní paměť 16 GB. Kamera, umístěná hned za zpětným zrcátkem na čelním skle, zaznamenává vše, co řidič vidí venku před sebou. Stává se tak díky dvěma hlavním funkcím svědkem jeho jízdy.

Řidič může jedním kliknutím vyfotit, co vidí, a sdílet tento záběr bezpečně na sociálních sítích. Díky této kameře si řidič může uložit do paměti úžasné krajiny, západy slunce atd. Podobně si může dlouhým stisknutím zaznamenat až 20 vteřin trvající záběr a po zastavení ho sdílet prostřednictvím bezplatné aplikace ConnectedCAM Citroën, která umožňuje najít a sdílet fotografie a videa.

V případě nárazu se automaticky aktivuje záznam a uloží 1,5 minuty záznamu (30 vteřin před / 1 minuta po). Tento systém může řidič využít při nehodě jako důkaz.

 

BAREVNÁ ŠKÁLA

 

C3 nabízí dvoubarevné zpracování exteriéru, v nabídce je 9 odstínů karoserie (bílá Banquise, černá Perla Nera, šedá Shark, šedá Alu, červená Rubi, Almond Green, Cobalt Blue, Orange Power a písková Sable) a 3 odstíny střechy (bílá Opale, černá Onyx, červená Aden), umožňující 36 kombinací.

Tato nabídka barev umožňuje oživit klasický odstín karoserie barevnou střechou nebo naopak zmírnit barevnější odstín karoserie střídmou střechou. Kombinace posilují modernost a svěžest C3.

Individualizace se neomezuje na dvoubarevnost. Odstín střechy se opakuje ve formě barevných prvků, které dotvářejí celkový charakter. V přední části se odstín střechy objevuje na lištách mlhových světel, na bocích se opakuje na liště kolem prvků Airbump, na zpětných zrcátcích nebo zadním postranním okénku.

 

DŮRAZ NA KOMFORT

 

Velká péče byla věnována sedadlům. Jsou široká a prostorná pro větší pohodlí a současně nabízejí moderní styl. Díky bederní opěrce a zvoleným materiálům s měkkou pěnou uvnitř poskytují komfort na té nejvyšší úrovni.

Řidič a celá posádka si tak komfortu užívají v několika vlnách. Při usednutí je čeká měkkost, potom podpora při sezení a vše je posíleno designem sedadel. Pružné pěny mají také další účel: izolovat posádku od silnice pro lepší jízdní pohodlí.

 

VÝKON

C3 nabízí nejnovější generaci benzínových motorů PureTech a dieselových motorů BlueHDi, které jsou účinné a úsporné.

 

Benzinové motory:

· 1.2 PureTech 68 MAN

· 1.2 PureTech 82 S&S MAN

· 1.2 PureTech 110 S&S MAN6

· 1.2 PureTech 110 S&S EAT6

 

Dieselové motory:

· 1.5 BlueHDi 100 S&S MANLIPEX PLUS MÁNESOVA 1477

Kde nás najdete

Spočítejte si dojezd k nám