Nové vozy

C4 Cactus

 

PROČ SI VYBRAT CITROËN C4 CACTUS?

 

Vůz upoutá grafickými prvky, jež jsou pro značku Citroën typické a jež zdůrazňují čistý jednolitý tvar karoserie. Patří mezi ně prvky Airbump® ve spodní části dveří, nepřerušený pás oken a plovoucí střecha, přední dvouúrovňová maska nebo zadní podpis s LED diodami a 3D efektem.

C4 Cactus nabízí 31 kombinací individualizace exteriéru, a to díky 9 odstínům karoserie a 4 balíčkům Pack Color, které zahrnují elegantní barevné prvky.

 

MIMOŘÁDNĚ KOMFORTNÍ HATCHBACK

 

Citroën C4 Cactus tvoří významnou etapu programu Citroën Advanced Comfort®, v Evropě poprvé představuje nové odpružení podvozku s tlumiči s hydraulickými dorazy™ (Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC) a ve světové premiéře se u tohoto modelu objevují sedadla Advanced Comfort. Nabízí tak bezkonkurenční jízdní komfort, který je pro Citroën typický. 

Cestující si zároveň mohou vychutnat jízdu díky 12 podpůrným prvkům řízení a 3 technologiím využívajícím mobilní připojení.

 

TLUMIČE S PROGRESIVNÍMI HYDRAULICKÝMI DORAZY™

 

Odpružení podvozku s tlumiči s progresivními hydraulickými dorazy™ umožňují odfiltrovat a pohltit velké i drobné nedokonalosti povrchu, což vytváří dojem, že auto nad vozovkou doslova letí, přičemž je současně zajištěna stabilita karoserie a mimořádná dynamika.

Princip jeho fungování je jednoduchý. Zatímco klasické odpružení tvoří tlumič, pružina a mechanický doraz, k odpružení, které Citroën vyvinul, se přidávají dva hydraulické dorazy – jeden pro rozpínání a jeden pro stlačení.

 

ŠIROKÉ MOŽNOSTI PERSONALIZACE

 

Nový C4 Cactus nabízí celkem 31 barevných kombinací exteriéru:

 

·   9 odstínů karoserie

· 4 trendy balíčky Packs Color: Glossy Black, Silver Chrome, Anodised White a Anodised Deep Red

 

Tyto barevné prvky jsou důmyslně nadávkované, využívají kontrast vůči karoserii a jemně podtrhují prvky Airbump® na úrovni prahových lišt předních dveří a ve spodní části předního nárazníku.

Pro ještě intenzivnější individualizaci je v nabídce 5 typů litých kol v několika barevných odstínech, z nichž jsou některá opatřena diamantovým výbrusem.

 

VÝKON

 

Elán, odezvu, akceleraci i radost z řízení posiluje spojení lehké a účinné platformy a motorů poslední generace. Benzinové motory s nejvyspělejšími technologiemi PureTech a dieselové motory BlueHDi, splňují evropskou normu Euro 6, jejímž cílem je snižovat emise NOx i spotřebu paliva.


Automatická převodovka EAT6 nabízí díky rychlému řazení vynikající pružnost a maximální potěšení z jízdy.

 

Benzinové motory PureTech:

· 1.2 PureTech 110 S&S MAN6

· 1.2 PureTech 110 S&S EAT6

· 1.2 PureTech 130 S&S MAN6

 

Dieselové motory BlueHDi:

· 1.5 BlueHDi S&S 100 MAN6

· 1.5 BlueHDi S&S 120 EAT6AUTO VONDRÁK ROBOUSY 203

Kde nás najdete

Spočítejte si dojezd k nám