Nové vozy

Berlingo

 

 

PROČ SI VYBRAT CITROËN BERLINGO?

 

Citroën Berlingo, který byl v roce 1996 prvním zástupcem segmentu „ludospace“, se nyní představuje v nové verzi. Nový Citroën Berlingo si uchovává všechny přednosti svých předchůdců a působí moderněji. Současně přináší inovativní a odvážnou odezvu, pokud jde o design, modularitu a praktičnost.

 

JEŠTĚ VÍCE PROSTORU

 

Citroën Berlingo nabízí přepracovanou robustní a reprezentativní karoserii, je moderní a hravý. Existuje ve 2 variantách: standardní velikost M je dlouhá 440 cm, zatímco nová velikost XL dosahuje délky 475 cm. Obě velikosti M a XL existují pěti a sedmimístné verzi.

Velikost XL je díky delšímu rozvoru a delšímu zadnímu převisu o 35 cm delší než velikost M. Třetí řadu sedadel lze z vozu vyjmout, současně ji lze posouvat, uživatel si tedy může zvolit, zda dá přednost komfortu pro cestující nebo větší velikosti zavazadlového prostoru.

 

DŮMYSLNÝ INTERIÉR

 

Citroën Berlingo je prostorný, pohodlný a nabízí širokou škálu úprav na míru. Zadní sedadla lze samostatně nebo společně sklopit do podlahy, vznikne tak zcela rovná podlaha. Po sklopení předního sedadla do podlahy je k dispozici až 4 000 litrů objemu a ve verzi XL lze ve voze převážet více než 3 metry dlouhé předměty. Citroën Berlingo se tedy dokonale přizpůsobí požadavkům a potřebám každého zákazníka.

Model současně disponuje 186 litry praktických úložných přihrádek, které vynikají svou prostorností a důmyslností, včetně multifunkčního systému Modutop® s kapacitou 92 litrů.

 

Citroën Berlingo nabízí nádherně prosvětlenou kabinu, do níž světlo proniká velkými prosklenými plochami 360°. Více světla přináší rovněž velké panoramatické střešní okno s elektricky ovládanou sluneční clonou.

 

BEZKONKURENČNÍ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

 

Objem zavazadlového prostoru dosahuje 775 litrů ve velikosti M a až 1050 litrů ve velikosti XL.

Kryt zavazadlového prostoru má 2 polohy: jednu vyšší, klasickou, a druhou nižší umožňující rozdělit zavazadlový prostor na více částí. Kryt má nosnost 25 kg, uložené předměty jsou snadno přístupné přes otevíratelné zadní okno ve víku. Kryt je velmi praktický, lze ho uložit za sedadla ve druhé řadě.

 

STYLOVÝ EXTERIÉR

 

Při pohledu zepředu upoutá Citroën Berlingo výraznými stylovými prvky: vyšší a kratší kapotou, širší přední maskou v souladu s identitou značky Citroën s dvouúrovňovým světelným podpisem a předsunutým čelním sklem zajišťujícím větší prostornost a jas.

Silueta je doplněna střešními nosiči a designovými prvky Airbump®, které zdůrazňují jeho robustní vzhled a současně trvale chrání karoserii.

 

VÝKON

 

Citroën Berlingo je nabízen s benzínovými i dieselovými motory, vhodnými do jakékoliv situace, k provozu ve městě i mimo něj. Jde o řadu motorů s vynikající výkonností, jež jsou přitom šetrné k životnímu prostředí.

 

Benzinové motory PureTech:

  • 1,2 l PureTech S&S 110 k

  • 1,2 l PureTech S&S 130 k EAT8

     

Dieselové motory BlueHDi:

  • 1,5 l BlueHDi S&S 75 k

  • 1,5 l BlueHDi S&S 100 k

  • 1,5 l BlueHDi S&S 130 k MAN6

  • 1,5 l BlueHDi S&S 130 k EAT8AUTO VONDRÁK ROBOUSY 203

Kde nás najdete

Spočítejte si dojezd k nám