Nové vozy

Nová C3

 

PROČ SI VYBRAT NOVÝ CITROËN C3?

 

Nový Citroën C3 je hatchback inspirujícího vzhledu, který vyniká svým jedinečným designem. Svými 97 kombinacemi individualizace se nepodobá žádnému jinému vozu. Z hlediska komfortu je nový Citroën C3 vybaven novými sedadly Advanced Comfort a odpružením, které jej řadí na 1. místo ve své kategorii.  Moderní vůz s připojením na internet nabízí i 12 asistenčních systémů řízení pro usnadnění každodenního života.

 

AŽ 97 KOMBINACÍ EXTERIÉRU

 

7 ODSTÍNŮ KAROSERIE

Již známé odstíny (Černá Perla Nera, Šedá Acier, Šedá Platinium, Písková Sable, Bílá Banquise) doplňují 2 nové zářivé odstíny Červená Elixir a Spring Blue.

4 BALÍČKY BAREV

Balíček Pack Color tvoří barevné prvky zahrnující lišty kolem mlhovek a kolem prvků Airbump®. U nového Citroënu C3 doplňuje černou, bílou a červenou barvu nový odstín Emeraude Anodisé.

4 ODSTÍNY STŘECHY

Nový Citroën C3 má v nabídce nový moderní odstín Bleu Emeraude (doplňující odstín Bílá Opale, Černá Onyx, Červená Aden). Odstíny střechy ladí s odstínem zpětných zrcátek a clonou na zadních bočních okénkách.

3 STŘEŠNÍ DEKORY

Červená, Émeraude nebo Techwood. Upravte si vzhled střechy Nového Citroënu C3 volbou mezi třemi grafickými styly v nabídce.

3 STYLY INTERIÉRU

Nová C3 nabízí vedle standardního stylu zdůrazňujícího čistý vkusný vzhled i 2 nové styly, které jsou k dispozici za příplatek. Tvoří je specifické čalounění a barevné prvky:

 

Styl Émeraude využívá kontrast mezi tmavými barvami a barevnými prvky pro dynamičtější styl.

Styl Techwood odkazuje svými luxusními měkkými materiály na svět skandinávského nábytku.

 

NOVÁ NABÍDKA KONEKTIVITY

 

Nový Citroën C3 nabízí nové, jednodušší a lépe čitelné služby s připojením na internet: Connect Assist (bezpečnost a asistence), Connect Nav (navigace) a Connect Play (infotainment). Tento balíček služeb je součástí programu Citroën Advanced Comfort®, jehož cílem je zajistit snazší a intuitivní přístup k internetovým službám pro zákazníka a zároveň zaručit optimální bezpečnost, snadnější navigaci a maximální propojení.

 

VÝKON

Nový Citroën C3 je vybaven výkonnými, účinnými a úspornými motory poslední generace, které splňují emisní normu Euro 6:

 

Benzínový tříválec PureTech 83 (PureTech 83 S&S s manuální pětistupňovou převodovkou BVM5) a 110 (PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou BVM6.

 

Dieselový motor BlueHDi 100 (BlueHdi 100 S&S s manuální převodovkou BVM).

 

Nový Citroën C3 je pro větší pružnost a klid za volantem k dispozici také s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6 (PureTech 110 S&S EAT6).AUTO VONDRÁK ROBOUSY 203

Kde nás najdete

Spočítejte si dojezd k nám