Nové vozy

C3 Aircross SUV

 

PROČ SI VYBRAT CITROËN C3 AIRCROSS?

 

Citroën C3 Aircross se ve světě SUV prosazuje svým typickým silným, originálním a svěžím vzhledem. Má všechny atributy robustního a ochranářského SUV, má vysokou kapotu, kterou podtrhuje chromovaná lišta ve tvaru stylizovaných šípů a LED diody vytvářející světelný podpis. Zadní postranní okénka jsou z polykarbonátu a je do nich zabudovaná barevná fólie vytvářející výrazný grafický kontrast vůči zadnímu sloupku. Na palubě tohoto SUV nové generace vás čeká dosud nevídané vysoko posazené sedadlo řidiče.

 

SUV NOVÉ GENERACE

 

S tímto SUV ovládnete silnici! V každém terénu vás čeká pohodlná jízda díky vysoké světlé výšce a velkým kolům. Grip Control® se systémem Hill Descent Assist udrží auto v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích. Tato technologie umožňuje zachovat dráhu vozu a snižuje riziko proklouznutí při cestě dolů.

 

PROSTOR A PRAKTIČNOST

 

Citroën C3 Aircross díky důmyslné architektuře nabízí největší prostornost ve své kategorii a mimořádný komfort: 5 míst s velkým prostorem pro nohy a nad hlavou.

Zavazadlový prostor nabízí vynikající objem 410 litrů, který se může zvětšit až na 520 litrů díky zadní lavici dělené v poměru 2/3–1/3 se sklopitelnými opěradly a sedadly.

Sedadlo spolujezdce vpředu je přizpůsobitelné, lze ho překlopit a maximální délka nákladu se tak může zvýšit na 240 cm. Praktický Citroën C3 Aircross je také opatřen zatažitelným krytem zavazadlového prostoru, který lze vertikálně uložit za zadní sedadlo, aby bylo možné převážet vysoké předměty.

Dalším šikovným prvkem umožňujícím získat rovnou podlahu i se sklopenými opěradly zadních sedadel je podlaha zavazadlového prostoru, která má dvě možné polohy.

 

85 KOMBINACÍ: NEBOJTE SE BAREV

 

C3 Aircross se vyznačuje bezprecedentní nabídkou osobních úprav na míru, kterou tvoří 85 barevných kombinací 8 odstínů karosérie, 4 odstínů střechy u dvoubarevných verzí a 4 balíčků Pack Color.

Nic nebylo ponecháno náhodě, personalizace je promyšlena do posledního detailu: zadní postranní okénka vytvářejí efekt žaluzií a střešní nosiče přidávají další barevné prvky ke krytům zpětných zrcátek, lištám světlometů a středům kol. Úpravy na míru nabízí i kabina, kde je na výběr 5 rozdílných stylů.

Můžete si tak podle vlastní chuti vybrat klasické odstíny nebo kontrasty změkčit. Na výběr je rovněž několik typů kol, v nabídce je kolekce stylizovaných 16" disků nebo 16" a 17" litá kola s diamantovým výbrusem.

 

IDEÁLNÍ SPOLEČNÍK NA CESTY

 

Citroën C3 Aircross, který se cítí dobře ve městě i mimo něj, zjednodušuje každodenní život. Ve městě vám jeho technologie Park Assist pomáhá při parkování.

Zadní kamera se systémem Top Rear Vision přenáší na dotykový 7" displej okolí zadní části vozu snímané shora v úhlu 180°.

Citroën C3 Aircross, který je věrný DNA značky a programu Citroën Advanced Comfort®, využívá veškeré know-how značky a   řidiči i posádce poskytuje optimální komfort cestování. Cílem je, aby každá cesta v C3 Aircross byla co nejpříjemnější. Vůz odfiltruje veškeré nerovnosti a posádka se v něm cítí jako v bavlnce. Příkladný komfort vozu C3 Aircross je vidět v komfortních sedadlech, která jsou široká a velkorysá, dále v komfortním odpružení za všech jízdních podmínek a v izolaci s dokonale propracovanou akustikou.

 

VÝKON

 

Citroën C3 Aircross nabízí výkonné benzinové a dieselové motory.

 

Benzinové motory:

  • 1.2 Puretech 82 MAN

  • 1.2 Puretech 110 S&S MAN6

  • 1.2 Puretech 110 S&S EAT6

  • 1.2 Puretech 130 S&S MAN6

     

Dieselové motory:

  • 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN6

  • 1.5 BlueHDi 120 S&S EAT6AUTO VONDRÁK ROBOUSY 203

Kde nás najdete

Spočítejte si dojezd k nám