Nové vozy

C1

 

PROČ SI VYBRAT CITROËN C1?

 

Citroën C1 je malý vůz s velkým potenciálem. Ideální společník do města, se kterým zaparkujete takřka všude. V nabídce je pětidveřová verze, která disponuje zpětnou parkovací kamerou, systémem hands-free přístupu a startování. Uživatelé ocení také kompaktní design a nízkou spotřebu (3,8 l / 100 km). Citroën C1 si pohrává s kombinací dvou barev (střecha a zrcátka jsou v jiném odstínu než zbytek karoserie). Dokonalý design podtrhují denní světla s LED diodami.

 

MODERNÍ MĚSTSKÝ VŮZ

 

Citroën C1 v 5dveřové variantě splňuje potřeby praktičnosti při jízdě čtyř osob a zároveň si zachovává svůj hodnotný styl díky inovativnímu tvaru zadních dveří.

 

Promyšlená ergonomie

Citroën C1 nabízí promyšlenou ergonomii pro usnadnění každodenního života díky praktickému a snadno přístupnému zavazadlovému prostoru o objemu 196 litrů a zadnímu víku, které se po otevření zasune. Po sklopení zadních sedadel činí objem zavazadlového prostoru 780 litrů.

Široká nabídka odkládacích přihrádek

Model C1 má dvanáct úložných prostorů, které se nacházejí v palubní desce, ve středové konzole a ve dveřích. Všechny tyto úložné prostory umožňují, aby řidič i spolujezdec měli okamžitě vše potřebné na dosah ruky.

Účinná jízdní stabilita

Jízdní dynamika 5dveřové varianty modelu C1 je stejně příjemná ve městě jako mimo něj. Podvozek vozu zajišťuje solidní jízdní vlastnosti a účinně přispívá k aktivní bezpečnosti.

 

DŮRAZ NA BEZPEČNOST

 

Citroën C1 je sériově vybaven šesti airbagy (čelní, boční, hlavové) a systémem ESP, který stabilizuje dráhu vozu v případě ztráty přilnavosti.

Jeho elektrický posilovač řízení v sobě spojuje pohodlí a přesnost, a to ve městě i na silnici. Ke klidnému řízení za všech okolností přispívá i omezovač rychlosti a detektor stavu tlaku vzduchu v pneumatikách.

 

TECHNOLOGIE MIRROR SCREEN

 

S funkcí Mirror Screen lze ovládat chytrý telefon přes dotykový 7“ displej vozu Citroën C1. Stačí si ověřit kompatibilitu chytrého telefonu, instalovat do něj aplikaci umožňující výměnu dat a připojit ho k USB portu vozidla. Díky dotykovému displeji je pak možné zcela jednoduše využívat funkce chytrého telefonu: navigaci, telefonování, adresář, hudbu, Web Radio i další užitečné aplikace.

 

VÝKON

 

Motory u modelu C1 využívají inovativní, efektivní a hospodárné technologie pro spotřebu paliva, přičemž současně zajišťují vynikající jízdní vlastnosti a výkon.

 

Benzinové motory:

· 5P 1.0 VTi 72 MAN

· 5P 1.0 VTi 72 ETGAUTO VONDRÁK ROBOUSY 203

Kde nás najdete

Spočítejte si dojezd k nám