Nové vozy

C-Elysée

 

PROČ SI VYBRAT CITROËN C-ELYSÉE?

 

Vlastnosti Citroënu C-ELYSÉE se dají popsat třemi slovy – design, komfort, technologie. Z harmonických linií vozu čiší na první pohled jeho charakter: jde o moderní a prostorný sedan. Impozantní vzhled Citroënu C-Elysée, jehož prestižní a vyvážený tvar charakterizuje široký rozchod, vysoce postavená linie karoserie a klenuté blatníky, vás nenechá lhostejnými.

 

NEPŘEHLÉDNUTELNÝ DESIGN

 

C-Elysée působí zvenku impozantně. Světla s 3D efektem dodávají zadní části vozu modernější vzhled a světelný podpis vozu tak díky tomu ladí se všemi modely značky Citroën. Eleganci vozu podtrhuje i důraz na vnímání šířky vozu.

Široká přední maska vozu Citroën C-Elysée nabízí lepší aerodynamiku a jízdní stabilitu. Nový světelný podpis, který vytváří LED diody zabudované nad mlhovkami, vozu dodávají prestižní eleganci.

 

MODERNÍ INTERIÉR

 

Prostorný interiér Citroënu C-Elysée je na úrovni velkých sedanů. Platí to především pro jeho palubní desku, která může být ozdobena atraktivní lištou. Sedadla jsou velmi pohodlná a čalouněna materiály příjemnými na dotek. Při výběru materiálu se designéři řídili jejich elegancí a odolností.

Citroën C-Elysée dále nabízí dokonalou rovnováhu mezi komfortem a kompaktností pro všech 5 cestujících a jejich zavazadla. Vynikající stabilita a vynikající odpružení přispívají k tomu, že se z každé cesty stane příjemný zážitek. 

Praktický a snadno přístupný zavazadlový prostor má kapacitu více než 500 litrů. Zadní lavice je dělená v poměru 2/3 - 1/3 a snadno a intuitivně se sklápí a uvolňuje tak další prostor pro zavazadla.

 

VYSOKÁ ÚROVEŇ BEZPEČNOSTI

 

Citroën C-Elysée nabízí vysokou úroveň aktivní bezpečnosti. Jeho brzdný systém je například opatřen ABS, které v případě nutnosti upraví tlak brzd tak, aby nedošlo k zablokování kol. Brzdový asistent pro kritické situace EBA zvýší při prudkém sešlápnutí brzdového pedálu dočasně brzdný tlak, aby se zkrátila brzdná dráha, a automaticky spustí výstražná světla. Citroën C-Elysée využívá rovněž elektronický stabilizační systém ESP a může být vybaven až 4 airbagy (dva čelní a dva boční) a alarmem s obvodovým čidlem, které chrání a odrazuje před krádeží nebo násilným vniknutím.

 

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCE


Vůz je věrný filosofii značky Citroën, jež se snaží nabízet intuitivní technologie pro větší pohodlí, a je vybaven zpětnou parkovací kamerou a rádiem a navigací poslední generace, ovládanými přes dotykový 7ʺ displej.

 

VÝKON

 

Citroën C-Elysée nabízí výkonný benzinový a dieselový motor.

 

Benzinové motory:

· 1.2 Puretech 82 Man

Dieselové motory:

· 1.5 BlueHDi 100 S&S Man6AUTO VONDRÁK ROBOUSY 203

Kde nás najdete

Spočítejte si dojezd k nám